Firmamız

Firmamız , faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi büyüyen bir firma olarak Nakliyat sektöründe ZEYNAK olarak bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir.

Misyonumuz

“Müşterilerimize”, israflarını önlemeyi, maliyetlerini düşürmeyi,  üretkenliklerini arttırmayı, artan kalite ve azalan maliyetler aracılığı ile rekabet güçlerini arttırmayı ve misyonlarının hedeflerine odaklanmasında Kurum olarak vereceğimiz hizmetleri desteği ile gerekli ve doğru planlamış katkıyı sağlamaktır.Ekip çalışmasının, teknolojinin deneyiminin, bilginin,becerinin, dürüstlüğün, disiplinin, siz dostlarımızın gücüne inanıyoruz. İnandıklarımızı hayata geçirmek ,devamlı kılmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Güveninizi kazanarak, Ortağınız gibi işi benimseyerek, Kusursuz kalite ve hizmet anlayışıyla, İstikrarlı ve prensipli çalışma sistemiyle, İlişkilerimizi işin süresiyle kısıtlamayarak, Sırrınızı sırrımız kabul ederek, Memnun müşteri portföyünü esas alarak, Konularında uzman tercümanlarımız ve Göz ardı edilemeyecek fiyatlarımız ile Çalışmalarımızı titizlikle sürdürerek bu alanda hizmet veren meslektaşlarımızca da örnek kabul edilen bir kurum olmaktır.

Gizlilik

Stratejik ortağınız olarak bizi tercih etmekle; müştereken kuracağımız güvene dayalı ortaklığımızın temelinde gizlilik olacaktır.

Kurum ve ortağınız olarak sizlere sağlayacağımız dil hizmetlerinin ve tercümelerin içerdiği tüm özel ve kurumsal bilgileriniz, ticari faaliyetler ile ticari ilişkilerinize ait tüm içerik şirket sırrınız olarak kabul edilir.

Bu maksatla; işbirliğimizin başlangıcında karşılıklı olarak gizlilik sözleşmesi imzalamak suretiyle tüm özel ve kurumsal bilgilerinizin güvenliğini yazılı olarak da taahhüt etmekteyiz.